ÜRÜNLER

GİNGERPAS 12 PASTİL (Pastil)

GİNGERPAS 12 PASTİL (Pastil)

Yazı gelecekTıbbi Ürün Adı: GİNGERPAS KARA MÜRVER, MİRSAFİ, ZENCEFİL EKSTRESİ İÇEREN MENTOL AROMALI PASTİL TAKVİYE EDİCİ GIDA


Spesifikasyon  Hacim artırıcı (Sorbitol), Kara Mürver Extresi (%4.1), Mürsafi (%0.6) Zencefil Extresi (%0.3), C Vitamini (askorbik asit) (%0.08), Menthol(%0.5), Nane yağı (%0.1), Limon Yağı (%0.08), Bal (%0.1), Tatlandırıcı (Sukraloz), Topaklanmayı önleyici (yağ asitleri magnezyum tuzları)


Endikasyonlar:

GİNGERPAS Boğaz gıcıklanma, kaşıntısı veya hırlamaları için bir ferahlama ya da ses kısıklığınızı yatıştıracak bir çözüm  bu tür boğaz sorunlarınızı semptomlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Boğaz ağrısına neden olan lokal semptomlarda etkin bir rahatlama sağlar.

Kara Mürver Extresi : üst solunum yolu enfeksiyonlarını iyileştirmede, antioksidan açısından zengin 

Zencefil Extresi :çerisinde bulunan gingerol etken maddeleri ile anti-inflamatuar etki sağlar. 

Mürsafi: Antiseptik ve uyarıcıdır.Solunum yolu hastalıklarında kullanılır.Spazmları giderir.


Kullanım şekli: günde 3-4 adet emerek tüketilmesi tavsiye edilir


Uyarılar:

Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.


Saklama Koşulları: 25°C’nin altındaki sıcaklıkta ve ambalajı içinde saklayın.

Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.