ÜRÜNLER

LİNEVİT (20 EFERVESAN TABLET)

LİNEVİT (20 EFERVESAN TABLET)

Tıbbi Ürün Adı: LİNEVİT 20 EFERVESAN TABLET 


VİTAMİN C, SAMBUCUS NIGRA, ÇİNKO, VİTAMİN D, VİTAMİN E İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA.Etkin maddeler (1 EFERVESAN TABLET İÇERİĞİ) :


C vitamini: 1000mg


Kara Mürver (Sambucus Nigra Meyve ekstresi) :150mg


D Vitamini: 10 µg


Çinko: 10mg


E Vitamini : 5 mg -TE
Kullanım yeri: 


Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunması, üst solunum yolu, soğuk algınlığı ve grip semptomlarını azaltmaya, enfeksiyonlara karşı  bir kalkan oluşturarak kişiyi hastalıklardan  koruma adına yapılan tedavilerde TAKVİYE EDİCİ OLARAK kullanılmaktadır. Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: 11 Yaş ve üzeri bireylerde günde 1 efervesan tabletin 240ml suda eritilerek kullanılması tavsiye edilir. 

 


Uyarılar: Kuru ve serin yerde oda sıcaklığında saklayınız. Doğrudan ısı kaynaklarına veya güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Ambalaj açılmış ürünleri satın almayınız. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.


Saklama Koşulları: 25°C’nin altındaki sıcaklıkta ve ambalajı içinde saklayın.


Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.