Topluma Katkıda Bulunma Misyonumuz

Şirket olarak, sadece iş dünyasında değil, aynı zamanda toplumda da pozitif bir etki yaratma kararlılığındayız. Sosyal sorumluluklarımızı yerine getirerek, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Projelerimiz ve inisiyatiflerimizle toplumumuzu güçlendirmek, çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek ve insanların hayatına olumlu dokunuşlar yapmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


YENİ

Engelsiz yaşama İntraline desteği

Engelsiz yaşam, herkes için daha adil ve kapsayıcı bir dünya yaratmamıza yardımcı olur düşüncesindeyiz. Hep birlikte, engelleri kaldırmak ve her bireyin potansiyeline ulaşmasına destek olmak için mücadele ediyoruz. Engelsiz yaşamı desteklemek ve yaşama değer katmak adına çok sayıda vatandaşımıza tekerlekli sandalye hediye ettik.


Muhammed Eren yarınlara mutlu bir şekilde yürüsün istedik ve başardık!

Kalıtsal bir hastalık sebebiyle bir bacağı kısa dünyaya gelen Muhammed Eren'in yaşam çilesi ağır! Çaresizlik hissiyle onun için her şey daha da kötüye giderken ona yardım eli uzattık. Birçok Ortopedi hekimi ayağının kesilmesi protez bacak takılması konusunda görüş bildirdi ancak bu bizim için mücadele etmeden pes etmek anlamına gelirdi. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Lokman Kanat'ın talimatları ve olağan üstü çabası sayesinde bu tip vakaları Türkiye’de pediatrist ortopedist olarak 2 değerli hekimimizin yapabildiğini öğrendik. Ve Muhammed Eren’in yeni hikayesi bizimle birlikte burada başladı. Büyük bir başarı ve mutluluk hikayesi için…


Ekiplerimiz deprem bölgesinde yaraları sardı.

"Asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından İntraline ilaç ailesi olarak Hatay'a gönüllü bir sağlık ekibi gönderdik, her cana dokunabilmek için büyük mücadele verdik ekipçe. Üç ayı bulan gönüllü haraketimiz sonrası ekiplerimiz kendi işlerine geri döndüler. Çeşitli STK larla yaptığımız iş birliği ile deprem bölgesindeki yaraları sarmaya devam ediyoruz.


Dünden bugüne İNTRALİNE gelişim hikayesini izleyin!

İntraline İlaç Kurucusu ve Yönetim kurulu başkanı Sn. Lokman Kanat İntraline gelişim ve başarı hikayesini anlatıyor.