BİZ KİMİZ

Sağlık alanında değer yaratmak için çalışan bir şirket olarak halkımıza, hekimlerimize, eczacılarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı görev ve sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirme bilincindeyiz.  Hızlı değişim gösteren sağlık sektörünün en güncel gelişmelerini takip eden, yeniliklere adapte olabilen ve bu değişim sürecini güçlenme ve büyüme enerjisine dönüştüren bir şirket olma gayesindeyiz.

İntraline İlaç, pazarlamasını yaptığı, ruhsatlandırma çalışmaları devam eden ürünlerine ek olarak ürün portföyünü genişletmek için dünya çapında araştırmalarına ve lisansörlerle yaptığı yeni ürün anlaşmalarına ve arayışına devam etmektedir. İntraline İlaç, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik anlayışının temelini şeffaflık, açıklık, hesap verebilirlik, doğal kaynakların verimli kullanımı ve çevreye duyarlılık oluşturur.

Irk, renk, cinsiyet, din, medeni hal, cinsel yönelim, politik görüş ya da mensubiyet, etnik kimlik, sağlık durumu, ailevi sorumluluklar, engellilik ya da yaş gibi etkenlere dayalı ayrımcılık yapılmasını kabul edilemez buluyoruz. Sürdürülebilir büyüme ilkelerimizi; fizibilite sürecinden üretime, sermayemizden insan kaynaklarına kadar faaliyetlerimizin her aşamasında bütünsel bir kalkınma modeliyle hareket ederiz. Tüm yatırımlarımızı; ekonomik, toplumsal ve çevresel çerçeve içerisinde değerlendirerek bugünden geleceğe uyumlu ve sürdürülebilir bir vizyonla hayata geçiririz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

ARAMA TALEBİ

Sizi geri arayalım

Görüşmek istediğiniz konu hakkında kısa mesajınızı ve bilgilerinizi kaydedin.

Başarılı! Mesajınız bize gönderildi.
Hata! Mesajınızı gönderirken bir hata oluştu.

BİR UZMANLA KONUŞ

İş konuşalım

Yasal ve etik zorunluluklar nedeniyle sağlık çalışanları dışındaki kişilerle ürünlerimizle ilgili tanıtım olarak algılanabilecek bilgileri TİTCK - Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu yönetmelikleri gereği paylaşamamaktayız.

Mimarsinan Mahallesi Zümrüt sokak No:35 Eyüpsultan/İSTANBUL

HAKKIMIZDA