Biz Kimiz?

Sağlık alanında değer yaratmak için çalışan bir şirket olarak halkımıza, hekimlerimize, eczacılarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı görev ve sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirme bilincindeyiz. Hızlı değişim gösteren sağlık sektörünün en güncel gelişmelerini takip eden, yeniliklere adapte olabilen ve bu değişim sürecini güçlenme ve büyüme enerjisine dönüştüren bir şirket olma gayesindeyiz.

İntraline İlaç, pazarlamasını yaptığı, ruhsatlandırma çalışmaları devam eden ürünlerine ek olarak ürün portföyünü genişletmek için dünya çapında araştırmalarına ve lisansörlerle yaptığı yeni ürün anlaşmalarına ve arayışına devam etmektedir. İntraline İlaç, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Dünden bugüne İNTRALİNE gelişim hikayesini izleyin!

İntraline İlaç Kurucusu ve Yönetim kurulu başkanı Sn. Lokman Kanat İntraline gelişim ve başarı hikayesini anlatıyor.

Yönetim Kadromuz

2000 yılında başlayan hikayemize; ilaç sektörünün en başarılı profesyonelleri ile 2015 yılında İntraline İlaç firmasını kurduk ve her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz...

En başında yola çıktığımız arkadaşlarımızla beraber yürümeye devam ederken ekibimizi de genişletiyoruz. Tüm ekibimizle birlikte; inanarak, severek, gelişerek, öğrenerek ve çok çalışarak hedeflerimize ulaşıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ