İntraline İlaç İnşa Etmek Geliştirmek Çözümlemek Değer Yaratmak için var!

Sağlık alanında değer yaratmak için çalışan bir şirket olarak halkımıza, hekimlerimize, eczacılarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı görev ve sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirme bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığına gösterdiği öncelikten vazgeçmeyen,verimliliğini ve gelişimini sürekli güncel tutan,hukuksal ve etik yasalara bağlı, çalışanlarının üyesi olmaktan gurur duyacağı öncü bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

Yerel ve uluslararası planda "bilinen,takdir edilen,kalıcı ve takip edilen" bir firma olmak ve insan sağlığına hizmet için ürünler geliştirerek, değer yaratan nitelikli insan gücü, kurumsal uygulamaları ve gelişim süreci ile sektörde örnek model olmak.

Dünden bugüne İNTRALİNE gelişim hikayesini izleyin!

İntraline İlaç Kurucusu ve Yönetim kurulu başkanı Sn. Lokman Kanat İntraline gelişim ve başarı hikayesini anlatıyor.

Yönetim Kadromuz

2000 yılında başlayan hikayemize; ilaç sektörünün en başarılı profesyonelleri ile 2015 yılında İntraline İlaç firmasını kurduk ve her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz...

En başında yola çıktığımız arkadaşlarımızla beraber yürümeye devam ederken ekibimizi de genişletiyoruz. Tüm ekibimizle birlikte; inanarak, severek, gelişerek, öğrenerek ve çok çalışarak hedeflerimize ulaşıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ