Prostrolane
5 PEPTİT+30mg/2ml

PROSTROLANE

Bileşim:Sodyum Hyaluronat 30 mg/2 mL, Fosfat Tampon, Oligopeptid-92, Nonapeptid-25, Oktapeptid-11,Heptapeptid-16, Dekapeptid-23

ENDİKASYONLARI :Prostrolane sinovial sıvıların viskoelastikiyetini zenginleştirme yoluyla eklem mobilitesini iyileştirdiği için ostreoartritik eklemlerdeki ağrıların tedavisinda endikedir. Kıkırdak ve kemik yenilenmesini desteklemektedir.
Farmakolojik Özellikleri ve Etki Mekanizmalari:
Peptitler; antibakteriyel, antibiyotik ve iltihap önleyici etkiye sahip amino asitlerdir Dekapeptit-23 ,Heptapeptit-16,Oktapeptit-11 : ANTİ-ENFLAMASYON (ağrı ve iltihap giderici)
Oligopeptit-92, Nonapeptit-25: Anti-Osteoklastogenez-Kemik oluşumu-Kemik iyileştirici etki (kemik yapım proteinlerini aktive ederek hasara uğramış kıkırdak dokusunu onarır.)
Dozaj ve Uygulama Yöntemi Prostrolane yalnızca intra-artiküler enjeksiyon için tasarlanmıştır. Ürün uygulaması uzman doktor tarafından yapılmalıdır. Türkiye osteoartirit vakalarında 1 yıllık etkin doz.


FABRİKA:GÜNEY KORE

ARAMA TALEBİ

Sizi geri arayalım

Görüşmek istediğiniz konu hakkında kısa mesajınızı ve bilgilerinizi kaydedin.

Başarılı! Mesajınız bize gönderildi.
Hata! Mesajınızı gönderirken bir hata oluştu.

BİR UZMANLA KONUŞ

İş konuşalım

Yasal ve etik zorunluluklar nedeniyle sağlık çalışanları dışındaki kişilerle ürünlerimizle ilgili tanıtım olarak algılanabilecek bilgileri TİTCK - Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu yönetmelikleri gereği paylaşamamaktayız.

Mimarsinan Mahallesi Zümrüt sokak No:35 Eyüpsultan/İSTANBUL

HAKKIMIZDA